Jesteś tutaj: StartOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.02.2020

1. Dziękujemy za ofiary złożone w zeszłą niedzielę do puszki, na prace i remonty naszego kościoła.

- Zebrano 700,00 zł. Bóg zapłać!

2. W dniu jutrzejszym 17 lutego, przypada 184 rocznica powstania Zgromadzenia Zmartwychwstania Pańskiego.

- Modlitewnej pamięci polecamy naszym Parafianom wszystkie troski i potrzeby naszego Zgromadzenia, wszystkich Zmartwychwstańców, sprawę nowych powołań oraz beatyfikacji Założycieli naszej wspólnoty zakonnej i o. Pawła Smolikowskiego.

- W int. Zgromadzenia zostanie odprawiona Msza św. dziękczynno-błagalna, o godz. 1800.

3. We wtorek 18 lutego odbędzie się kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego.

- Zapraszamy wszystkich chętnych na Mszę św., o godz. 1800, a po Mszy św. na spotkanie w salce parafialnej.

4. Kancelaria parafialna czynna w każdą środę od godz. 1100 do godz. 1300 oraz od wtorku do piątku, po Mszy św. wieczornej.

5. W czwartek, zapraszamy od godz. 1700 na adorację Najświętszego Sakramentu.

6. W przyszłą niedzielę 23 lutego, będziemy gościli w naszej parafii Wspólnotę Cenacolo, co się tłumaczy Wieczernik.

- Ta katolicka Wspólnota niesie konkretną pomoc opuszczonej, uzależnionej i zagubionej młodzieży.

- Proponuje życie rodzinne oparte na sile modlitwy, prawdziwej przyjaźni oraz pracy traktowanej, jako dar.

- Uczy poświęcenia i czerpania radości z pracy i ze służenia innym.

- Wspólnota Cenacolo, pochodzi z Giezkowa, miejscowości leżącej w naszej diecezji, niedaleko Koszalina.

- Podczas Mszy św. w kościele parafialnym oraz w kościołach filialnych, członkowie tej wspólnoty opowiedzą świadectwo swojej posługi wśród ludzi potrzebujących duchowej i materialnej pomocy oraz o radości trwania w czystości, przyjaźni i w łasce Bożej.

- Po Mszach św., będą rozprowadzać specjalne ulotki oraz dewocjonalia.

- Można będzie do puszki złożyć ofiarę na rzecz Wspólnoty.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego.

ks. Dariusz Szczeciński CR

PROBOSZCZ