Jesteś tutaj: StartOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.01.2021

1. W tym tygodniu przypada:

• we wtorek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa,
  • w czwartek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

2. Dziękujemy za ofiary złożone w zeszłą niedzielę do puszki, na prace i remonty naszego kościoła.

- Zebrano 350,00 zł., Bóg zapłać!

3. W dniu jutrzejszym 18 styczna, rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

- W tej intencji ofiarujmy naszą modlitwę osobistą i wspólnotową.

4. W tym roku z racji pandemii koronawirusa nie ma tradycyjnej kolędy od domu do domu, są za to odprawiane Msze św. kolędowe w intencji mieszkańców wiosek i mieszkańców ulic Wierzchowa.

• We wtorek 19 stycznia zapraszamy mieszkańców Żabina na Mszę św. w kościele parafialnym o godz. 1600, w ich intencji, w ramach kolędy.
  • W środę 20 stycznia, zapraszamy mieszkańców Wierzchowa z ul. Parkowej, Leśnej i Cegielni na Mszę św. o godz. 1600, w ich intencji, w ramach kolędy.

- Po Mszy św., będzie okazja porozmawiać z księdzem, otrzymać obrazek kolędowy i kto będzie chciał może złożyć ofiarę.

5. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego, zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

6. Dziękujemy tym wszystkim, którzy złożyli ofiary w czasie kolędy indywidualnej, i na Mszy kolędowej oraz za wpłaty na konto parafialne.

- Wszystkie ofiary zostaną spożytkowane na bieżące opłaty i potrzeby naszej parafii.

ks. Dariusz Szczeciński CR

PROBOSZCZ