Jesteś tutaj: StartOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

20.05.2018

1. Dzisiejszą uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończymy okres wielkanocny.

- Jutro drugi Dzień Zielonych Świąt – święto N.M.P. Matki Kościoła. Msza św. w naszym kościele o godz. 1800.

2. Dzisiaj o godz. 1200, dzieci z naszej parafii przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej.Polecajmy dzieci i ich rodziny Chrystusowi Zmartwychwstałemu.

- Biały Tydzień od poniedziałku do czwartku o godz. 1800.

3. Nabożeństwa majowe z Litanią Loretańską, są odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 1030.

4. Kancelaria parafialna czynna, w każdą środę od godz. 1100 do 1300 oraz od wtorku do piątku po Mszy św. wieczornej.

5. W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 1700.

6. W najbliższą sobotę 26 maja, dwóch diakonów naszego Zgromadzeniaotrzyma święcenia kapłańskie w naszym Sanktuarium w Sulisławicach. Otoczmy ich w tym dniu szczególną modlitwą.

7. W przyszłą niedzielę, 27 maja, o godz. 1200, Rocznica Pierwszej Komunii Świętej.

- Spowiedź dla dzieci, ich rodziców i chrzestnych,w sobotę 26 maja o godz. 1600.

8. W tym roku Uroczystość Bożego Ciała przypada 31 maja. Msze św. będą odprawiane w kościele Parafialnym o godz. 900 i 1030, w Osieku o godz. 900, w Żabinku o godz. 1000 i w Sienicy o godz. 1400.

- Trasa procesji Eucharystycznej: Orła Białego na ul. Lipową i powrót.

I ołtarz – u Państwa Mariak

II ołtarz – u Państwa Kałużnych

III ołtarz – u Państwa Pajor – Tarapata

IV ołtarz – u Państwa Lisowskich

9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

ks. Dariusz Szczeciński CR

PROBOSZCZ