Jesteś tutaj: StartOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

25 NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.09.2018

1. W tym tygodniu przypada:

• w czwartek – wsp. Wincentego a Paulo, kapłana
  • w piątek – wsp. św. Wacława, Męczennika
  • w sobotę – święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała

2. Dzisiaj prosimy o ofiary do puszek na prace remontowe naszego kościoła. Obecnie zostały jeszcze prace wykończeniowe w zakrystii i jesteśmy w trakcie odnawiana wszystkich drzwi zewnętrznych naszego kościoła.

3. Dzisiaj na zakończenie Mszy św. o godz. 1030, zostaną poświęcone tornistry i przybory szkolne, uczniom klas Pierwszych Szkoły Podstawowej.

4. We wtorek po Mszy św. wieczornej, zapraszamy na kolejne modlitewno-biblijne spotkanie wspólnoty Galilea.

5. Kancelaria parafialna czynna w każdą środę od godz. 1100 do godz. 1300 oraz     od wtorku do piątku, po Mszy św. wieczornej.

6. Rada Parafialna zaprasza wszystkich Parafian na loterię fantową, z której dochód będzie przeznaczony na zakończenie remontu ogrodzenia przy naszym kościele. Loteria odbędzie się w przyszłą niedzielę, 30 września 2018 r. Dlatego prosimy o składanie fantów na plebanii, albo do wystawionych kartonów przy wejściu do salki parafialnej. Za złożone fanty i ofiary już teraz serdecznie dziękujemy.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej

ks. Dariusz Szczeciński CR