Jesteś tutaj: StartOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.02.2019

1.W tym tygodniu przypada:

- w czwartek, święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, Patronów Europy

2. Jutro 11 lutego, przypada Światowy Dzień Chorego, o godz. 1800 zostanie odprawiona Msza św., w kaplicy na plebanii w intencji wszystkich chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Prosimy o tej Mszy św. powiadomić chorych z waszych rodzin i pomóc dotrzeć im na Mszę św.

3. W środę 13 lutego, po Mszy św. wieczornej, odbędzie się spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego w kaplicy na plebanii. Proszę, aby wszyscy Członkowie Zespołu byli obecni na tym spotkaniu!

4. W czwartek 14 lutego, przypada drugi czwartek miesiąca, zostanie odprawiona Msza św. wotywna o Duchu Świętym w intencji II Synodu diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.

5. W czwartek od godz. 1700 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.

6. W niedzielę, 17 lutego przypada 183 rocznica powstania Zgromadzenia Zmartwychwstania Pańskiego.

- Modlitewnej pamięci polecamy naszym Parafianom wszystkie troski i potrzeby Zgromadzenia, wszystkich Zmartwychwstańców, sprawę nowych powołań oraz beatyfikacji Założycieli naszej wspólnoty zakonnej i o. Pawła Smolikowskiego.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”.

OGŁOSZENIE NA PROŚBĘ

- W poniedziałek 25 lutego 2019 r., w Przychodni „Eskulap”, w Wierzchowie – odbędzie się BADANIE KARDIOLOGICZNE.

- Wymagana wcześniejsza rejestracja w przychodni.

- Koszt 59 zł.

- Badanie stanowi profilaktykę udarowo-zawałową.

- Każdy badany skorzysta z konsultacji i otrzyma opis do wyniku badań.

ks. Dariusz Szczeciński CR

PROBOSZCZ