Jesteś tutaj: StartOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

24 NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.09.2021

1. W tym tygodniu przypada:

• w poniedziałek – wspomnienie – św. Jana Chryzostoma, bpa i doktora Kościoła
  • we wtorek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  • w środę – wspomnienie N.M.P. Bolesnej, Pani Skrzatuskiej
  • w czwartek – wspomnienie Świętych Męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa.

2. W dzisiejszą niedzielę, prosimy o ofiary do puszki na prace i remonty naszego kościoła.

3. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 1030, odbędzie się w kościele spotkanie rodziców dzieci Pierwszokomunijnych.

4. W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 1700.

5. W sobotę 18 września na godz. 1100, zapraszamy wszystkich ministrantów na spotkanie, do salki parafialnej.

6. Tegoroczne Diecezjalne Spotkanie Młodych pod hasłem: „Zacznij od nowa”, będzie przeżywane w Skrzatuszu, w sobotę 18 września 2021 r.

- Wyjazd spod kościoła o godz. 1315.

- Koszt wyjazdu to 35 zł.

- Wszelkie informacje odnośnie wyjazdu do Skrzatusza, proszę zasięgać u ks. Wikariusza.

7. Diecezjalne uroczystości odpustowe w Skrzatuszu, będą odbywały się, w niedzielę 19 września 2021 r.

- Tego dnia organizujemy pielgrzymkę dla dorosłych, wyjazd spod kościoła o godz. 845.

- Będzie zamówiony autobus przez parafię w Złocieńcu, dlatego dołączymy naszych parafian do tego autobusu.

- Proszę więc o zapisywanie się na pielgrzymkę u ks. Proboszcza.

- Koszt wyjazdu to 35 zł.

8. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego, zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

ks. Dariusz Szczeciński CR

PROBOSZCZ