Jesteś tutaj: StartOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

18 NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.08.2020

1. W tym tygodniu przypada:

• we wtorek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana
  • w czwartek – święto Przemienienia Pańskiego
  • w sobotę – wspomnienie św. Dominika, kapłana.

2. Dzisiaj, wszyscy ci, którzy nawiedzą swój kościół parafialny, przystąpią do Komunii św. i pomodlą się w intencjach wyznaczonych przez papieża, mogą otrzymać tak zwany odpust Porcjunkuli, wyproszony przez świętego Franciszka z Asyżu.

3. Kancelaria parafialna czynna, w każdą środę od godz. 1100 do godz. 1300 oraz od wtorku do piątku, po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.

- W czwartek zapraszamy od godz. 1700 na adorację Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo pierwszoczwartkowe i Mszę św. w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych.

- W piątek ks. Proboszcz odwiedzi swoich chorych z posługą sakramentalną, od godz. 830.

- W piątek okazja do spowiedzi od godz. 1730.

5. W przyszłą niedzielę, jako drugą niedzielę miesiąca, prosimy o ofiary do puszki na prace i remonty naszego kościoła.

6. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego, więc zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

ks. Dariusz Szczeciński CR

PROBOSZCZ