Jesteś tutaj: StartOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

11.04.2021

1. Dzisiaj, jako drugą niedzielę miesiąca, prosimy o ofiary do puszki na prace i remonty naszego kościoła.

2. W dniu dzisiejszym obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego i rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.

- Bardzo serdecznie zapraszamy do naszego kościoła parafialnego na godz. 1500, to jest na Godzinę Miłosierdzia.

- Odmówimy specjalną modlitwę, Koronkę do Bożego Miłosierdzia i udzielimy błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem.

- Za udział w tym nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. Kancelaria parafialna czynna w każdą środę od godz. 1100 do godz. 1300 oraz od wtorku do piątku, po Mszy św. wieczornej.

4. We wtorek po Mszy św. wieczornej na plebanii, odbędzie się kolejne „Spotkanie Biblijne”.

5. Zapraszamy w czwartek, naadorację Najświętszego Sakramentuod godz. 1700.

6. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego, zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

MICHAŁ PAWEŁ LUBAS, stanu wolnego z NATALIĄ LIPIŃSKĄ, stanu wolnego. Zapowiedź I.

ks. Dariusz Szczeciński CR

PROBOSZCZ